شرکای تجاری

شرکت آپوتکس

شرکت آپوتکس با هدف تولید محصولات دارویی با کیفیت، مقرون به صرفه و نوآورانه در سال ۱۹۷۴ در کشور کانادا تاسیس گردید.
این شرکت با بیش از ۸۰۰۰ نیرو در حوزه های تولید، مارکتینگ و تحقیق و توسعه از بزرگ ترین کمپانی های بین المللی در دنیا می باشد.
آپوتکس در کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک و هند به صورت مستقیم فعالیت دارد و شبکه قدرتمندی از توزیع کنندگان و همکاری های استراتژیک تشکیل داده است، همچنین محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور صادر می کند.
آپوتکس ظرفیت تولید ۲۴ بیلیون کپسول و قرص را دارد و تنها در کانادا در ۹۰ میلیون نسخه حضور دارد، این یعنی یک نسخه از هر ۵ نسخه ای که نوشته می شود مربوط به داروهای این کمپانی می باشد.

شرکت بایوکدکس


شرکت بایوکدکس با ۶۰ سال سابقه درخشان در صنعت دارو، در سال ۱۹۵۳ با تمرکز بر حیطه گوارش در کشور فرانسه تاسیس گردید. این شرکت در حوزه تولید داروهای پروبیوتیک منحصر به فرد فعالیت می نماید.
هم اکنون این شرکت فعالیت خود را در حوزه های دیگر نظیر گوارش، نورولوژی و ... گسترش داده است.

شرکت اکتیوا

شرکت اکتیوا پیشرو در تولید محصولات با پایه گیاهی و به کارگیری تکنولوژی میکروگرانول در مکمل های دارویی، در سال ۱۹۹۹ در کشور فرانسه با هدف ارائه راهکارهایی در جهت بهبود کیفیت زندگی تاسیس گردید. در سال ۲۰۰۶ اولین طیف محصولات Well Being رونمایی گردید که اکنون شامل ۲۸ مکمل گیاهی می باشد. شرکت اکتیوا با داشتن حق امتیاز تکنولوژی میکروگرانول، توانسته است مکمل هایی را تولید نماید که با آزادسازی کنترل شده و هدفمند مواد موثره، عملکرد سریع و بهره وری بالا داشته باشند.

شرکت نوواسل

شرکت نوواسل با هدف مطالعه و توسعه درمانهای یکپارچه در زمینه انکولوژی ، تخریب نورون ، ضد پیری و به طور کلی برای پیشگیری و بهبود کیفیت زندگی در کشور ایتالیا تاسیس گردید.
ابداعات علمی و استفاده از آزمایشگاه های تحقیقاتی پیشگام در حوزه ضد پیری، منجر به شناخته شدن این شرکت به عنوان شرکت پیشرو در صنعت مکمل های غذایی گردیده است.

شرکت آرتور اندرو

شرکت آرتور اندرو از تولیدکننده های پیشرو در زمینه مکمل های غذایی درمانی می باشد که در سال ۲۰۰۳ و در کشور آمریکا تاسیس گردید.
این شرکت به صورت تخصصی در حوزه تولید در آنزیم های سیستماتیک، گوارشی و پروبیوتیک فعالیت دارد.
این شرکت بیش از ۱۵ مکمل در حوزه های قلبی و عروقی، زنان، اطفال، روماتولوژی، گوارش و ... تولید نموده است.

شرکت نوترینرو


شرکت نوترینرو با هدف تولید مکمل طبیعی و آنتی اکسیدان جهت بیماران نوروپاتی در کشور آمریکا تاسیس گردید.
این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته است محصولی منحصر به فرد، جهت کاهش دردهای نوروپاتیک تولید نماید.